بازهم علی آقا کریمی

سایت روزنامه اصولگرای جوان نوشت:

علی کریمی کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان(!) که در مسابقات مقدماتی جام جهانی گذشته در بازی با کره جنوبی با بستن مچ بند سبز به همراه برخی بازیکنان در حمایت از فتنه گران حاشیه هایی را بوجود آورده بودند بار دیگر در حرکتی مشکوک در راستای اهداف جریان فتنه که این روزها در حال احتضار به سر می برد گام برداشت.
 به گزارش ندای انقلاب علی کریمی که در پایان روزهای فوتبالی اش به سر می برد در اقدامی تامل برانگیز با اهدای پیراهن خود به یکی از کشته شدگان فتنه ۸۸بار دیگر نشان داد که وی همچنان در وادی فتنه گام میزند.
 
علی کریمی که ظاهرا یک چهره ورزشی است مشخص نیست این روزها این خط و خطوط سیاسی را از چه کسی و یا چه جریانی می گیرد . وی باید این موضوع را بداند که این راه کسب محبوبیت در بین مردم نیست ، مردم فهیم و فوتبالدوست ایران خوب سره را از ناسره تشخیص می دهند ؛ علی کریمی همان راهی را می رود که شجریان پیش از وی آن را رفت و امروز در انتهای این مسیر آرزوی بازگشت را دارد که البته دیر شده است!

 جوان در پایان افزود:
البته ناگفته نماند این پاس علی کریمی به فتنه گران با واکنش مثبت! ضدانقلاب روبرو شده است و حرکت وی را “اقدامی معنادار و جوانمردانه” توصیف کرده اند!!!/


 

/ 1 نظر / 10 بازدید
ناشناس

برو بابا تو چی می فهمی کریمی کیه شما فتنه گرید که خون مردمو تو شیشه کردین علی کریمی محبوب ترین بازیکن ایرانه شما هستید که دیگه در دید مردم منفووووووووووووور شدید